چالوس و هراز همچنان یکطرفه است

سرهنگ نادر رحمانی تو گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت تردد درون دو پایه هرازو چالوساظهار کرد: موافق هماهنگی انجام شده و اطلاع رسانی صورت اندوهناک محورهای چالوس و هراز از جانب خصیصه بوسیله سمت تهران یک طرفه هستند و مأموران پاسبان طرز با هرگونه سرکشی در طول این مسیرها به طور قطعی برخورد می‌کنند.

وی تو مورد وضعیت رود و ترافیکی جاده‌ها همچنین گفت: برابر گزارشات دریافتی اندوه اکنون باران برف در ارتفاعات محور کرج – چالوس و باران باران در اکثر محورهای استان‌های اصفهان و کرمان و محور تربت حیدریه – مشهد تو استان خراسان رضوی و پایه ارم – بشرویه داخل استان خراسان جنوبی گزارش شده است.

رحمانی به ترافیک محورهای کشور اشاره کرد و گفت: برابر گزارشات دریافتی مرحله ترافیکی در سیرت بوسیله جنوب محور هراز محدوده‌های تونل شماره یک، پنجاب و لاریجان نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

رئیس مرکز داده ها و کنترل ترافیک نماینده راهور ناجا به محور کرج – چالوس اشاره کرد و گفت: سیرت به جنوب محور چالوس محدوده‌های مرزن آباد، پل زنگوله، تونل تکاور و آدران کود ترافیک نیمه سنگین و در طول پایه پرحجم و روان گزارش شده است. همچنین شمال به جنوب محور فیروزکوه درون طولانی مسیر ترافیک پرحجم و رسا گزارش شده است.

مهتر مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص پایه رشت – قزوین گفت: سیرت به جنوب محور رشت به قزوین محدوده‌های امامزاده هاشم تا پل عوارضی ترافیک نیمه سنگین است و در سایر محورهای کشور ترافیکی فصیح را شاهدیم.