کشف دوربین مخفی در ناو آمریکایی

به گزارش ایرنا به نقل از’ان بی سی نیوز’، یک سخنگوی نیروی دریایی آمریکاتائید کرد که ان سی آی اس در حال تحقیق درباره دوربین نهان تو بخش زنانه ناو’یو اس اس آرلینگتون’ است که بی قراری اکنون درون بندری دریونان است. یک سخنگوی ناوگان ششم تو بیانیه ای ثبوت کرد که ‘سرویس تحقیقات جزایی دریایی’ (ان سی آی اس) این مساله را تایید کرد.

‘کایل راینس’ از فرماندهان نیروی دریایی گفت که فرماندهی کامل اقدامات لازم را برای تضمین کنف و حریم خصوصی عمل داده و خواهد داد.

وی افزود:نیروی بحری کامل گزارشها درباره آزار جنسی را جدی می گیرد و متعهد بوسیله ایفا تحقیقات تمام این اتهامها و نمایش منابع و مراقبت برای قربانیان آزار جنسی است.

وی گفت:برای حراست از حقوق قانونی وحریم خصوصی افراد نمی توانیم جزئیات بیشتری درباره صیت یا مفروضات هویتی دیگر را اعلام کنیم. به گفته یک مقام نظامی، نظامی عیال آمریکایی در ماه مارس وجود دوربین را گزارش رحم. از آن زمان تحقیقات در سیلان بوده است.

«مارتا مک سالی» سناتور جمهوریخواه عیال آمریکایی اسفندماه سال گذشته درون نشستی درون کمیته نیروهای مسلح سنای این سرزمین اعتراف کرد که در گند آمریکا تجاوز جنسی روی می دهد. وی گفت زمانی که درون ارتش آمریکا بوده مورد تجاوز راحتی خمود اما این مساله را به خاطر بی اعتمادی به زیبایی کشورش گزارش نکرده است.

پنتاگون بهمن ماه گذشته نتایج وارسی ای را منتشر کرد که نشان می دهد در سال ۲۰۱۸ تعداد ۷۴۷ تک تماس جنسی در مراکز آموزش ارتشی درون این کشور روی داد که این آمار جدا از اجحاف جنسی در پایگاه ها و در میان درجه داران است.