ahrefs چیست

چنانچه وب مستر هستید و داخل حال بهینه سازی وب سایت خویشتن بخاطر موتورهای خیز و مجرای لنف هستید حتما حاجت به ابزاری بخاطر این فرمان دارید. این روزها تکنیک های SEO به سرعت درحال ترفیع هستند از این رو ابزارهای بسیاری برای معاون بوسیله مدیر وب سایت ها مجهز شده اند. حتما مفرط از این ابزارها را می شناسید و با آن ها فقره کرده اید. یکی از این ابزارها Ahrefs است. Ahrefs وب سایتی قدرتمند است که بوسیله شما معاون می درنگ وب سایتی بهترین تو فضای وب داشته باشید.

Ahrefs قسمت های مختلفی دارد که با مصرف از آن ها می توانید وب سایت خود را مورد مطالعه قرار دهید. همچنین امکان وارسی رقبای وب سایتتان درون Ahrefs فراهم شده است است. اگر می خواهید یک نخست قدرتمند برای سئوی وب سایت خویشتن داشته باشید، Ahrefs طولانی ابزارهای مورد نیاز را در اختیارتان فراغت می دهد. افزار Ahrefs از کراولرها و ایندکس هایی که خودش طراحی کرده بوسیله عزم انتزاع وب سایت ها کاربرد می یواش. به خشکی امدن بنیاد آنچه Ahrefs ادعا میکند، ایندکس این وب سایت دربرگیرنده یک تریلیون وب سایت می شود! علاوه بر این، این سیاهه دربازه های زمانی کوتاه بوسیله روز می شود و معلومات متاخر را تو اختیار کاربران قرار می دهد.

تو دنباله بوسیله معرفی جزء های اساسی این وسایل قدرتمند می پردازیم.

بررسی بک لینک (backlink profile)

پیش از هر چیز Ahrefs ابزاری برای معاینه بک لینکهای یک سایت است. در مرزوبوم ی معارفه لینک ها، وسایل Ahrefs قدیم از بهینه و شناخته شده ترین ابزارها بوده است .همانطور که می دانید داشتن بک لینک با کیفیت یکی از پایه های مهم سئوی سایت شما در فضای وب است. شناسایی از اینکه رقبای شما از کجا لینک می گیرند و یا بک لینک های بی کیفیت وب سایت خودتان کجاست و… همه داخل Backlink profileدر ابزار قدرتمند Ahrefs قرار دارد.

جستجوی کلیدواژه ها (Keyword Research)

Ahrefs همچنین ابزاری بخاطر نمایش ملاک های اساسی کلمات کلیدی است. بوسیله عوان شهید عرضه تعداد دفعاتی که زبان ی کلیدی مورد دیدن داخل گوگل تفحص شده است و یا رتبه کلمه ی کلیدی، مشقت تعبیر ی کلیدی، استاندارد ترافیک زبان کلیدی و… همگی تو این افزار فراهم شده است.

ahrefs چیستAhrefs فقط محدود به وارسی بک لینک ها و کلیدواژه ها نمی شود و ابزارهای دیگری دارد که عبارتند از:

تفریق و آنالیز رقبا (Competitive Analysis)

این قسمت از اسباب Ahrefs به شما کلمات کلیدی ای (keywords) را نمایش می دهد که رقبای شما دقیقا با استعمال از همان کلمات ترافیک ارگانیک را مسبوق سایت خود می کنند. نیز زیبنده با زبان ی کلیدی شما، کلمات کلیدی دیگری را پیشنهاد می بطی ء که بوسیله شما داخل فضای بازاریابی محتوا معاون می درنگ.

آنالیز محتوا (Content Research)

با مصرف از این قسمت می توانید زبان ی تک دیدن خود را که درباره ی آن محتواهایی تولید شده است را صریح کنید و تجسس کنید که رقبای شما درون دربرگیرنده مورد نظر شما چه فعالیت و بهینه سازی ای ارتکاب داده اند که شما همچنین رفتاری بهینه برای رقابت داخل محتوا داشته باشید.

بررسی رتبه (Rank Tracking)

رنک و رتبه ی سایت خویشتن را از جهات مختلف تک تجسس استراحت دهید. نیز می توانید خویشتن را با رقبا مقایسه کنید. موقیت وب سایت را در نتایج گوگل ببینید و تمام این گزارش ها را بصورت معلوم اخذ کنید.

برای معامله اکانت ahrefs با بها استثنایی می توانید از این مکان رفتار کنید.